Katalog stron

Strony informatyczne

Kategoria Kamieniarstwo

Poniżej przedstawiamy wszystkie kategorie oraz strony znajdujące się w kategorii Kamieniarstwo.

 • Czar kamienia naturalnego.

  Przed kilkuset niedostępny dla klasy średniej i uboższej ludności - piaskowiec, w naszych czasach jest na wyciągniecie ręki i po przystępnych cenach. Firma "Biały Kamień" ze Śmiłowa oferuje po niskich kosztach kamień na elewacje, ogrodzenia, podłogi. Super oferta niegdyś popularnego piaskowca szydłowieckiego przyciąga nie tylko polskich kontrahentów ale również zagranicznych. Piaskowiec używany jest głównie na elewacje, posadzki oraz na zewnątrz na mury. Przeglądając ofertę firmy kamieniarskiej łatwo możemy odnaleźć kamień gładki na elewacje, kamień łupany na oczka wodne oraz gładki używany do montowania na podłogi z kamienia. Po dobrym zaimpregnowaniu nie traci swoich walorów kolorystycznych i uwydatnia swój przepiękny biały kolor.

 • Nagrobki Świnoujście

  Całym sercem witamy w rodzinnej firmie kamieniarskiej. Szczególnie polecamy zwłaszcza nagrobki granitowe, a także zróżnicowanego typu grobowce. Istniejemy w tym biznesie już ponad pół wieku igruntownie wiemy, co potrzebuje rodzina chcąca pożegnać członka rodziny. Z uwagi na zaspokojenie klienta staramy się być do usług zleceniodawcy, a wszelakie plany sporządzamy pod jego dyktando. Do każdego zlecenia przystępujemy indywidualnie, gdyż każdy z nas ma różne potrzeby i czego innego oczekuje. Na naszych wystawach macie możliwość zobaczyć niemal 100 wszelakich wzorów nagrobków, które będą pomocne, aby się zdecydować. Granit potrzebny do wykonania nagrobków, importujemy prawie z całego globu. Dopełnieniem prezentowanej oferty jest, wytwarzanie parapetów, solidnych schodów, blatów do kuchni, a także łazienkowych z granitu. Działamy na terytorium województwa zachodniopomorskiego, oferując nagrobki Świnoujście i obsługując okolice miasteczka. Nie będzie naszej firmy problemem zlecenie z żadnego miejscowości w kraju. Gorąco zapraszamy.

  Kategorie:
  Budownictwo » Kamieniarstwo
  Firmy wg branż » Budownictwo
  Budownictwo » Schody

  data: 20.12.2011 | adres: http://www.nagrobkitanie.pl | słowa kluczowe: kamieniarstwo nagrobki pomniki granitowe parapety schody blaty kuchenne | czytaj więcej »

 • Kamieniarstwo

  Kamieniarski.info jest dostępnym dla każdegokatalogiem stron internetowych oraz adresów firm kamieniarskich nie posiadających własnej strony. Jest to raczej baza firm funkcjonujących na rynku polskim i nie tylko, ale oczywiście w branży kamieniarskiej. Znajdą w nim Państwo firmy świadczące usługi takie jak: montaż blatów kuchennych z kamienia, a także firmy świadczące usługi w zakresie obróbki ręcznej kamienia. Z kamienia jak mawiają poniektórzy wiekowi kamieniarze można zrobić "prawie" wszystko. Zależy to jedynie od zaradności twórczej kamieniarza. Kamień można aplikować zarówno na pfasadach zewnętrznych, jak i w domu np. [/b]blaty kuchenne z kamienia[/b]. Firm świadczących usługi kamieniarskie w Polsce mamy wiele. Zakład kamieniarski dla wielu z nas wiąże się tylko z montażem grobowców, jednak jest to na pewno mylne kojarzenie. Kamieniarze to przede wszystkim artyści w W branży kamieniarskiej.

  Kategorie:
  Budownictwo » Kamieniarstwo
  Firmy » Budownictwo
  Firmy wg branż » Budownictwo
  Firmy wg branż

  data: 12.04.2012 | adres: http://kamieniarski.info | słowa kluczowe: | czytaj więcej »

 • Schody z kamienia

  Firma kamieniarska korzystająca z odpowiednich technik montażu kamienia pragnie zachęcić Państwa do zapoznania się z pełną ofertą ich firmy kamieniarskiej. Firma kamieniarska Stoned proponuje Państwu blaty kuchenne z kamienia, schody z kamienia oraz elewacje kamienne. Poza tym kamień wykorzystywany na kamienne dekoracje zarówno wewnątrz mieszkania jak również na zewnątrz, np. na kominki ogrodowe. Zakład kamieniarski Stoned z okolic Szydłowca stosuje z własnych zasobów oraz od kontrahentów z całego świata. Konkurencyjne ceny kamienia oraz najlepsze techniki montażu kamienia na pewno trafią w projekty każdego nawet bardzo wybrednego Klienta.

  Kategorie:
  Budownictwo » Kamieniarstwo
  Firmy » Budownictwo
  Budownictwo » Kominki

  data: 30.03.2012 | adres: http://www.stoned.com.pl | słowa kluczowe: montaż kamienia blaty kuchenne z kamienia elewacje kamienne schody z kamienia | czytaj więcej »

 • Strony:
artykuły tematyczne | wianki komunijne | katalogi stron | katalogi stron

Katalog Informatyczny