Katalog stron

Strony informatyczne

Strona fanów Polonii Warszawa | piłka nożna

Aktualnie warszawski klub Polonia świętuje jubileusz stulecia założenia klubu. Polonia Warszawa została pierwszym zespołem futbolowym ze stolicy Polski, silnie związanym z dziejami miasta. Od początku najbardziej uznaną sekcją byli futboliści. Ich koronnym osiągnięciem są dwa tytuły mistrzostwa Kraju: w 1946 oraz 2000 roku. Czarne Koszule tryumfowały także raz w Pucharze Polski w 1952 roku. W swoim mieście drużyna posiada masę oddanych kibiców. Arena zmagań stołecznego zespołu, znajduje się ul. Konwiktorskiej.

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Szczawnica Pensjonaty

  Wspaniałe Pieniny z każdym kolejnym sezonem zyskują coraz większe powodzenie. Odwiedza nas znacznie więcej podróżników, dlatego też ogromnym wyzwaniem jest dla nas pokazać serwis, gdzie każdy ma okazję zaklepać noclegi w Szczawnicy. Zabiegamy o stan reklamowanego serwisu, aby wczasowicze posiadali skrzętny wgląd anonsów noclegowych z których mogą|mają okazję zaczerpnąć informacje. Tym samym, dopingujemy podmioty wynajmujące noclegi w Szczawnicy i oraz blisko miasta, żeby niezwykle szczegółowo przedstawili swoje oferty. Są to Szczawnica pensjonaty, ale także apartamenty. Oprócz noclegów na naszej witrynie www dowiecie się jakie są atrakcje w Szczawnicy, a także gdzie powinno się przejść. Namawiamy wszystkich serdecznie do zobaczenia promowanego portalu.

  data: 20.06.2012 | adres: http://www.szczawnica-noclegi.net.pl/noclegi/typ/6,pensjonaty/ | słowa kluczowe: noclegi w Szawnicy pensjonaty Szczawnica Krościenko | czytaj więcej »

 • LIVE90.pl | Wyniki sportowe na żywo | live score

  Jestem wiernym wielbicielem gry w piłkę ręczną. W wielu przypadkach oglądam całe mecze, ale na ostatnim turnieju nie mogłem wspierać mojej drużyny na zawodach. Znajomy zarekomendował mi wybitną witrynę, gdzie są wyniki sportowe live. Niezwłocznie, uzyskuje cynk o wynikach zawodów, oraz szczegółowe wiadomości o przebiegu turnieju: kto został ukarany, albo jakich zmian w teamie dokonał prowadzący podczas spotkania. No i najistotniejsze: jaki zawodnik i kiedy strzelił gola. Zobaczcie LIVE90.pl.

 • Baza noclegowa

  Wykaz stron turystycznych TURYSTIKON jest informatorem skupiającym w jednym miejscu adresy stron internetowych związanych Precyzyjnie z tematyką turystyki. Bez trudu można znaleźć adres strony internetowej szukanego przez nas hotelu wraz z adresem lokalizacji. Szczególnie pomocne to może być gdy wybieramy się na wypoczynek nad morze, wówczas wyszukujemy kategorie nad morzem i następnie rodzaj obiektu noclegowego i gotowe. mamy adres obiektu noclegowego. Na pewno nie znajdziemy w nim tak szczegółowego opisu jak w internetowych bazach noclegowych, lecz opis miejsca noclegowego zależy od inwencji twórczej właściciela danego np. hotelu, który ten opis dodaje do katalogu turystycznego.

 • Swobodne pisanie

  Świetny blog o ciekawej" nazwie SWOBODNA MOWA zaprasza do swobodnego pisania na różne tematy. Blog jest różnotematyczny, moderowany i linkowany między innymi owym systemem katalogowania, który jest jak najbardziej wskazanym systemem do katalogowania :-) Każdy dodający nie tylko pod pozycjonowanie może się tutaj opisać coś ciekawego lub nieciekawego. Podobno wszystkie chwyty dozwolone, ale z rozsądkiem. Jak podano w nazwie strony jest to jak najbardziej swobodne pisanie tekstów na każdy temat, więc zapraszamy jeszcze raz bardzo gorąco. Dodaj wpis z anchorem i czekaj na ciekawe efekty.

  data: 15.03.2012 | adres: http://www.mowa.swobodna.com.pl | słowa kluczowe: precel blog pozycjonowanie wiadomości newsy darmowe teksty precle darmowe darmowy precel | czytaj więcej »

Katalog Informatyczny