Katalog stron

Strony informatyczne

Wyniki wyszukiwania ze słowem kluczowym "kamień"

 • Nagrobki

  Ochoczo zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która oferuje jedyne w swoim gatunku nagrobki. Chcąc trafić w upodobania klientów proponujemy nagrobki, jakie łączą w sobie wyczucie proporcji, jak także harmonię. Równocześnie, podkreślamy, iż nasze nagrobki są wyjątkowe, ponieważ cechują się powściągliwą formą i wysublimowaną elegancją. Jesteśmy przekonani, że każdy klient będzie nasycony z naszych usług. Jednocześnie, gwarantujemy, że ciągle udoskonalamy naszą technikę, aby proponować najlepsze nagrobki. Jako jedyni zdecydowaliśmy się wprowadzić nagrobki z podświetlaną tablicą napisową. Nie wiąże się to z dużymi kosztami, ponieważ zasilana jest poprzez energię słoneczną. Już teraz skontaktuj się z naszym pełnomocnikiem w celu otrzymania bardziej drobiazgowych danych. Nie odkładaj tego.
  Kategorie:
  Firmy » Usługi
  Firmy wg branż » Usługi

  data: 25.01.2013 | adres: http://granitdesign.pl | słowa kluczowe: nagrobki wrocław nagrobki granitowe pomniki granitowe kamieniarstwo nagrobki pomniki nagrobki | czytaj więcej »

 • Czar kamienia naturalnego.

  Przed kilkuset niedostępny dla klasy średniej i uboższej ludności - piaskowiec, w naszych czasach jest na wyciągniecie ręki i po przystępnych cenach. Firma "Biały Kamień" ze Śmiłowa oferuje po niskich kosztach kamień na elewacje, ogrodzenia, podłogi. Super oferta niegdyś popularnego piaskowca szydłowieckiego przyciąga nie tylko polskich kontrahentów ale również zagranicznych. Piaskowiec używany jest głównie na elewacje, posadzki oraz na zewnątrz na mury. Przeglądając ofertę firmy kamieniarskiej łatwo możemy odnaleźć kamień gładki na elewacje, kamień łupany na oczka wodne oraz gładki używany do montowania na podłogi z kamienia. Po dobrym zaimpregnowaniu nie traci swoich walorów kolorystycznych i uwydatnia swój przepiękny biały kolor.
 • Nagrobki Świnoujście

  Całym sercem witamy w rodzinnej firmie kamieniarskiej. Szczególnie polecamy zwłaszcza nagrobki granitowe, a także zróżnicowanego typu grobowce. Istniejemy w tym biznesie już ponad pół wieku igruntownie wiemy, co potrzebuje rodzina chcąca pożegnać członka rodziny. Z uwagi na zaspokojenie klienta staramy się być do usług zleceniodawcy, a wszelakie plany sporządzamy pod jego dyktando. Do każdego zlecenia przystępujemy indywidualnie, gdyż każdy z nas ma różne potrzeby i czego innego oczekuje. Na naszych wystawach macie możliwość zobaczyć niemal 100 wszelakich wzorów nagrobków, które będą pomocne, aby się zdecydować. Granit potrzebny do wykonania nagrobków, importujemy prawie z całego globu. Dopełnieniem prezentowanej oferty jest, wytwarzanie parapetów, solidnych schodów, blatów do kuchni, a także łazienkowych z granitu. Działamy na terytorium województwa zachodniopomorskiego, oferując nagrobki Świnoujście i obsługując okolice miasteczka. Nie będzie naszej firmy problemem zlecenie z żadnego miejscowości w kraju. Gorąco zapraszamy.
  Kategorie:
  Budownictwo » Kamieniarstwo
  Firmy wg branż » Budownictwo
  Budownictwo » Schody

  data: 20.12.2011 | adres: http://www.nagrobkitanie.pl | słowa kluczowe: kamieniarstwo nagrobki pomniki granitowe parapety schody blaty kuchenne | czytaj więcej »

 • Schody z kamienia

  Firma kamieniarska korzystająca z odpowiednich technik montażu kamienia pragnie zachęcić Państwa do zapoznania się z pełną ofertą ich firmy kamieniarskiej. Firma kamieniarska Stoned proponuje Państwu blaty kuchenne z kamienia, schody z kamienia oraz elewacje kamienne. Poza tym kamień wykorzystywany na kamienne dekoracje zarówno wewnątrz mieszkania jak również na zewnątrz, np. na kominki ogrodowe. Zakład kamieniarski Stoned z okolic Szydłowca stosuje z własnych zasobów oraz od kontrahentów z całego świata. Konkurencyjne ceny kamienia oraz najlepsze techniki montażu kamienia na pewno trafią w projekty każdego nawet bardzo wybrednego Klienta.
  Kategorie:
  Budownictwo » Kamieniarstwo
  Firmy » Budownictwo
  Budownictwo » Kominki

  data: 30.03.2012 | adres: http://www.stoned.com.pl | słowa kluczowe: montaż kamienia blaty kuchenne z kamienia elewacje kamienne schody z kamienia | czytaj więcej »

pozycjonowanie | dodawarka do katalogów | spis katalogów | katalogowanie
Strony:

Katalog Informatyczny