Katalog stron

Strony informatyczne

Wyniki wyszukiwania ze słowem kluczowym "majątkowi"

 • Rzeczoznawca Majątkowy Warszawa

  Prowadzę swoją działalność jako rzeczoznawca majątkowy na obszarze stolicy oraz miast sąsiadujących. Posiadam stosowne uprawnienia zawodowe nr 5123 w zakresie szacowania nieruchomości nadane przez Ministra Infrastruktury. W zakresie moich usług znajduje się wycena nieruchomości różnego typu. Sporządzam następujące operaty szacunkowe: wycena mieszkania , wycena lokalu usługowego, wycena budynku mieszkalnego, wycena nieruchomości gruntowej niezabudowanej. Ponadto wykonuję inne opracowania związane z rynkiem nieruchomości - analiza lokalizacji, analiza rynku. Moje usługi cechuje profesjonalizm oraz krótkoterminowość.
 • Rzeczoznawcy Majątkowi

  Reflektowalibyśmy zaprezentować Państwu witrynę z płaszczyzny ubezpieczeń. Możecie tu Państwo zaznajomić się z tematyką ubezpieczeń, odszkodowań oraz z płaszczyzną rzeczoznawcy majątkowi . Na Państwa tematy będą odpowiadali najlepsi w Polsce eksperci z przedstawionych płaszczyzn. Posiadamy kolosalne doświadczenie w tej tematyce. Od 12 lat czynnie pracujemy właśnie w przedmiocie ubezpieczeń i pełnym zapleczu zadedykowanemu właśnie nieniniejszemu problemowi. Sprzedajemy ubezpieczenia, dochodzimy odszkodowania jak i likwidujemy szkody. Jakikolwiek motyw nie jest nam nieznany. Dla dowolnego przyszłego konsumenta jesteśmy w stanie poświęcić wiele czasu i objaśnić nader wnikliwie jakie zachodzą procesy od momentu zawarcia ubezpieczenia do zapłaty pełnej wartości zadośćuczynienia powypadkowego. Nasza siedziba się mieści w Olsztynie w woj. Warmińsko-Mazurskim i przede wszystkim tych petentów zapraszamy do stałej współpracy. Posiadamy swoje biuro przy ulicy Witosa 25 i tam przyjmujemy kontrahentów, ale nie tylko...
  Kategorie:
  Biznes i Ekonomia » Ubezpieczenia
  Biznes i Ekonomia » Odszkodowania

  data: 04.10.2012 | adres: http://www.holms.eu | słowa kluczowe: ubezpieczenia majątkowi rzeczoznawcy rzeczoznawca | czytaj więcej »

wianki komunijne | lista katalogów | katalogi stron | katalog stron
Strony:

Katalog Informatyczny