Katalog stron

Strony informatyczne

Wyniki wyszukiwania ze słowem kluczowym "oferty pracy"

 • Biznes na Ukrainie

  Rynki wschodnie to ciekawy rynek dla krajowych firm. Rosja , Ukraina albo Białoruś mogą być szansą na progres przedsiębiorstw produkcyjnych oraz usługowych. Prezentowany tu portal to miejsce wymiany doświadczeń dla biznesmenów zainteresowanych eksportem do Rosji czy też importem z tego kraju. Prócz tego na stronie znajdują się przydatne wiadomości o Rosji, Ukrainie i Białorusi. Przedsiębiorstwa chcące rozwijać biznes w tych państwach powinny wejść na przedstawianą tu stronę i poszukać tych wiadomości. Serwis cały czas jest wzbogacany o nowe funkcje.
 • Oferty pracy za granicą

  Opisywana tu witryna jest godną uwagi propozycją dla kogoś, kto tylko jest zainteresowany tematyką związaną z rzeczami takimi jak praca za granicą. Znajdziemy tutaj sporo tego typu ofert dotyczących ponadto wielu najróżniejszych krajów w Europie(zdecydowanie polecamy oferty z działu praca w Szwajcarii ), dzięki czemu praktycznie każdy będzie mógł wśród nich wybrać coś, co będzie w pełni odpowiadało jego wymaganiom. Jak najbardziej warto jest z niej skorzystać, bo jest to bogata baza ofert dla każdego, kto chciałby pracować za granicą!
  Kategorie:
  Biznes i Ekonomia » Praca
  Biznes i Ekonomia » Ogłoszenia
  Praca » Praca za granicą

  data: 21.07.2012 | adres: http://europraca.eu | słowa kluczowe: praca praca za granicą oferty pracy | czytaj więcej »

 • Praca za granica

  Proponujemy pokaźną ilość ciekawych anonsów posady w różnorakich profesjach. Dla przykładu etat dla młodego elektryka ewentualnie obowiązkowej księgowej. Wygodna wyszukiwarka umożliwi przeprowadzić słusznego wyboru.\rJeśli szukasz etatu poza Polską wtedy zainteresuje Cię robota w Wielkiej Brytanii ewentualnie w Portugalii. Posada w przedstawianych regionach to katorga pożegnania się z przyjaciółmi. Masz tym samym alternatywę plus minus 9,57 zł/h brutto pracując w małym mieście i pozostając z przyjaciółmi. Jeśli niemniej jednak podejmiesz zatrudnienie w UE dostaniesz w dużej mierze więcej : czyli stricte trzynaście EUR/h bez podatku. Głos należy do Ciebie. W większości wypadków dobór nie jest banalny, jednakże zadecyduje o Waszym życiu.
darmowe katalogi | katalogi stron | katalog stron | katalogi seo
Strony:

Katalog Informatyczny