Katalog stron

Strony informatyczne

Wyniki wyszukiwania ze słowem kluczowym "psy"

 • http://sylwiahofman.pl

  Już dzisiaj skorzystaj z najlepszej jakości usług pani Sylwii Hofman, które poparte są rozległym doświadczeniem. Dzięki ogromnej wiedzy, jak także doświadczeniu jest ona w stanie oferować utrzymane na wysokim poziomie usługi, do jakich można zaliczyć prowadzenie warsztatów i szkoleń dla osób indywidualnych (lub grup zorganizowanych) oraz dla firm. Jesteś w stanie skorzystać ze szkoleń dotyczących takiej tematyki jak: trening asertywności, zarządzanie stresem, efektywna komunikacja, jak także odkrywanie typu osobowości i osobistego potencjału i wielu innych. Dodatkowo chcąc trafić do ogromnego grona osób prowadzi również konsultacji terapeutyczne, dzięki którym pomogła wielu osobom w depresji, walce z uzależnieniem.
 • Trema warsztaty Kraków

  Krakowski Ośrodek Doradztwa Artystów powstał by wspomagać wyjątkową w swojej specyfice grupę zawodową tj. artystom, którzy w swoim zawodzie ciągle borykają się z wieloma problemami. Opieka psychologiczna jaką otaczamy artystów, umożliwia pokonanie problemów związanych tj. trema warsztaty Kraków , jaka towarzyszy wszystkim osobom występującym publicznie. Podejmujemy współpracę z artystami doskonalącymi swoje ambicje zawodowe, opierając się na najlepszych metodach psychologicznych i razem zmierzamy na szczyt. Zwracamy się do Państwa z propozycją współpracy prowadząc warsztaty, które dają możliwość rzeczywistego wykorzystania wiedzy w zakresie psychologia muzyki dla osobistego rozwoju i najefektywniejszego działania we obecnych czasach uzdolnionych artystów niezależnie od wieku. Razem odpowiemy na nurtujące pytanie - jak pokonać tremę? Współdziałamy również z instytucjami kształcącymi aktorów i muzyków prowadząc warsztaty grupowe.
 • Salon kosmetyczny Tychy

  Kłaniamy się nisko i witamy ciepło miłych gości. Mamy zaszczyt przedstawić Wam stronę studia urody Brilliance. Specjalizujemy się w usługach poprawiających urodę i nastrój, takich jak: redukcja przebarwień, liposukcja ultradźwiękowa, lub mezoterapia igłowa . Jeśli nie jesteś pewna co będzie dla Ciebie stosowne zachęcamy do rozmowy. Uzyskane doświadczenie i fachowość zapewnia maksimum spełnienia z naszych usług. Mamy masę certyfikatów z odbytych szkoleń, oraz potrzebną wiedzę i praktykę. Namawiamy wpaść na promowaną witrynę internetową, na której prezentujemy cały wachlarz prowadzonych usług. Także tam przeczytacie na czym polegają poszczególne zabiegi. Dodana galeria fotografii prezentuje wygląd przed, oraz po zabiegach. Zapraszamy cieplutko.
 • Koty

  Proponujemy wejść reklamowaną witrynę poświęconą psom, oraz kotom. Odnajdziecie na niej ogrom wiadomości w temacie swoich zwierzaków, oraz ogłoszenia związane z nabyciem, a także sprzedażą zwierząt. Omawiana strona to zbiór wiedzy na temat tych zwierząt, oraz wiele wszelkich ciekawych wskazówek i nowinek związanych z naszymi pupilkami. Na naszej witrynie znajdziecie weterynarzy podzielonych na regiony, spis blisko położonych hoteli i schronisk dla psów i kotów, oraz śmieszne zdjęcia z udziałem Waszych zwierząt. Na stronie działa także forum tematyczne, gdzie możecie okazję wymieniać się obserwacjami i wiedzą o kotach i psach z mniej doświadczonymi ludźmi. Zapraszamy gorąco każdego kto posiada psa, lub kota do czynnego brania udziału w naszej społeczności.
 • Psychoterapia

  Terapia Par Warszawa Informacje o terapii małżeńskiej oferowanej w samym centrum Warszawy. Na stronie można przeczytać o tym, w jakich sytuacjach psychoterapia małżeńska jest efektywna i dla kogo jest skierowana; oraz zapoznać się z podstawowymi informacjami o stosowanym podejściu psychoterapeutycznym oraz przeczytać o doświadczeniu psychoterapeutów. Psychoterapia par przeznaczona jest dla związków doświadczających poważne trudności i borykających się z kryzysem lub stagnacją związku, ale też dla tych, które w psychologicznej pracy nad swoim związkiem szukają sposobów jej wzrostu i pełniejszej satysfakcji (również po angielsku, in English, psychotherapists Warsaw).
  Kategorie:
  Zdrowie i Uroda » Psychoterapia
  Zdrowie i Uroda » Lekarze
  Zdrowie i Uroda » Choroby

  data: 30.03.2012 | adres: http://psychoterapia-par.blogspot.com/ | słowa kluczowe: psychologia psychoterapia Warszawa | czytaj więcej »

 • Logopeda Wałbrzych

  Psychoterapeuta a także logopeda to fachowcy których znajdą Państwo na opisywanej tu stronie. Jest to strona, która prezentuje ofertę Internetowej Poradni Psychologicznej Alter-Ego. Lokalizacja poradni mieści się na Dolnym Śląsku w mieście Wałbrzych. Propozycja poradni skierowana jest jednak nie tylko do obywateli Wałbrzycha, lecz również ludzi mieszkających w pozostałych miastach, na terenie całego kraju. Poradnia psychologiczna oferuje bowiem porady psychologa online. W propozycji jest na przykład terapia bobath. Internetowa Poradnia Psychologiczna Alter-Ego to stosowne wyjście dla ludzi szukających psychoterapeuty względnie logopedy.
  Kategorie:
  Zdrowie i Uroda » Psycholodzy
  Zdrowie i Uroda » Pomoc
  Zdrowie i Uroda » Psychoterapia

  data: 20.01.2013 | adres: http://www.ipp-alterego.pl | słowa kluczowe: psycholog psychoterapia Wałbrzych porady poradnia | czytaj więcej »

wianki komunijne | katalog stron | katalogowanie | dodawarka do katalogów
Strony:

Katalog Informatyczny